Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Gry w Metamorfozy » Ubieranie Zwierząt
8.3 / 10 - 3543

Ubieranie Zwierząt

Czy kiedykolwiek próbowałeś ubierać swojego pieska lub kotka w realu? Prawda, że to niełatwe zadanie? Jednak dzięki naszym grom, może stać się dużo łatwiejsze. Stworzone z myślą o młodszych dzieciach, są dla nich wspaniałą rozrywką na wiele godzin.

Dla dzieci mamy najlepsze gry w ubieranie zwierząt z wersji Flash. Możesz grać w nie za darmo na necie tyle razy ile masz na to ochotę. Są proste i zaprojektowane z myślą o mniejszych dzieciach którym zapewnią rozrywkę i zajęcie tak by nie psociły w domu. W Przebieranie Szczeniaków ubierasz słodkiego szczeniaczka. Fajnie jest? Gra jest prosta i zapewnia dobrą rozrywkę. Jeśli kochasz szczeniaki to będziesz mieć odlot grając w nią za darmo na necie.
W Twórca Zwierząt stworzysz swoje własne zwierzątko. Wybierzesz mu oczy, uszy i wszystko inne tak by powstało z tego zwierzątko które pokochasz. Gra jest nieco głupiutka ale właśnie dlatego jest taka świetna. Jeśli kochasz koty to musisz zagrać w Stwórz Kociaka. Tu od zera stworzysz swojego kotka. Jest to świetny sposób na spędzenie czasu zwłaszcza dla miłośników zwierząt. Jakiego kotka potrafisz stworzyć?