Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Gry Romantyczne » Ślub
8.4 / 10 - 4019

Ślub

Wyjście za mąż to bardzo szczególny moment w życiu każdej dziewczyny, może więc warto pomyśleć o modzie? W grach ślubnych możesz sobie wybrać najpiękniejszą suknię ślubną i dopasować do niej idealny welon. Upewnij się, żeby pan młody też wyglądał jak najlepiej, bo przecież chłopcy nie znają się na modzie. Już teraz zacznij planować ten szczególny dzień!

Czy chciałbyś poćwiczyć planowanie ślubu? Mamy dla ciebie wspaniałe symulacje! Nasz zestaw gier ślubnych w wersji Flash spodoba się graczom w każdym wieku. Mamy naprawdę coś dla każdego. W przeciwieństwie do prawdziwego ślubu, tu nie musisz wydawać pieniędzy. Nasze ślubne symulacje są dostępne za darmo online więc możesz w nie grać kiedy tylko masz ochotę. Sprawdź Ślubne Przebieranie w której w prosty sposób dobierzesz strój.Ta darmowa gra w wersji Flash dostępna na Internecie pomoże ci przygotować się na tą ważną uroczystość poprzez dobór stroju oraz innych dodatków. Rozwija ona wyobraźnię i zajmuje dzieciom czas na wiele godzin przy projektowaniu idealnego ślubnego stroju.
Jeśli chciałbyś dobrać suknię ślubną, fryzurę oraz dodatki na tą ważną uroczystość, sprawdź Słodki Ślub. Jest to jedna z najlepszych gier w ślub w wersji Flash na rynku, dlatego też zamieściliśmy ją w tej sekcji. Dziewczęta będą się świetnie w niej bawić. Odmianą ślubnej symulacji jest Wedding Trouble w której wszystko kręci się wokół pieniędzy. Wychodzenie za mąż może być drogie! W tej grze podane są wszystkie koszty związane ze ślubem. Czy potrafisz tak rozporządzać pieniędzmi aby mieć ślub swoich marzeń?