Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Gry w Metamorfozy » Metamorfoza Wróżki
8.8 / 10 - 1244

Metamorfoza Wróżki

Robienie metamorfozy w ubiorze to zawsze świetna zabawa. Ale czy może być coś jeszcze lepszego niż robienie metamorfozy wróżki? W naszych grach w metamorfozę wróżki łączymy twoje zamiłowanie do mody ze wspaniałym światem wróżek. Będziesz w nich miał do ubrania swoją wróżkę i możesz zadecydować jak będzie ona wyglądać. Miłośnicy wróżek znajdą w tej sekcji gier coś dla siebie!

Miłośnicy gier w metamorfozy wróżki pokochają gry z tej kategorii. Robienie metamorfozy jest samo w sobie niezłą zabawą a będzie jeszcze lepszą jeśli dodasz to tego wróżki. Miłośnicy mody i przebieranek znajdą w tej sekcji coś dla siebie. W Makijaż Wakacyjnej Wróżki jest wiele twórczych kombinacji: od fryzur po ubrania i buty, przejmiesz kontrolę nad wyglądem wróżki. Po skończeniu, można zacząć na nowo od początku aby ćwiczyć swoją kreatywność i świetnie się bawić.
W Angel Maker musisz wykonać metamorfozę anioła. To świetna zabawa dla miłośników gier w metamorfozy postaci. Gra posiada wiele opcji dlatego jest jedną z najlepszych gier we wróżki dostępnych na Internecie. Jeśli szukasz czegoś głębszego, zagraj w Four Elements. Musisz w niej najpierw dowiedzieć się jakim elementem jest twój bohater aby dobrać dla niego strój. Ten element podpowie ci jaki rodzaj i kolor ubrań będzie dla niego najlepszy.