Flashowe Gry » Latanie » Walka Powietrzna
8.8 / 10 - 297

Walka Powietrzna

Lataj wysoko po niebie i strzelaj do wszystkiego, co się rusza. Czy wystarczy Ci odwagi, żeby zrobić beczkę i w ten sposób uniknąć ataku wroga? Możesz wybierać pomiędzy różnymi walkami powietrznymi. Możesz bombardować obiekty na ziemi albo po prostu wziąć udział w starej, dobrej walce myśliwców! Bezpiecznych lotów!

Latanie jest świetną zabawą! Gry Symulacyjne są bardzo przyjemne, jednak czasem potrzebujesz trochę więcej wrażeń jak, na przykład starą dobrą walkę psów w powietrzu. Dla wszystkich tych, którzy są fanami Flash gier typu fight, będą mieli w czym wybierać. Począwszy od starych dwupłatów po nowoczesne myśliwce i bombowce, możesz zasiąść za sterami całej gamy maszyn latających. Dwie popularne gry to Bomber at War i Bomber at War,ale jak widzisz do wyboru mamy wiele więcej.
Niektóre starsze samoloty są fajne, ale jeśli chcesz prawdziwych wrażeń, musisz zasiąść za sterami jednego z bombowców. W zależności na, którego się zdecydujesz, będziesz miał do dyspozycji nowoczesny bombowiec z całym asortymentem bomb i pocisków, aby zniszczyć cele. Większość gier posiada różne poziomy, co pozwala ci doskonalić twoją maszynę i amunicję, w miarę jak zdobywasz kolejne poziomy. Sprawia to, że chcesz wracać do tych gier. Jeśli uda ci się dotrzeć na szczyt tablicy wyników, radzimy często sprawdzać wyniki, aby zobaczyć kto cię przebije. Z taką ilością ludzi grających w te gry, rywalizacja jest naprawdę zacięta. Nasze gry z walkami powietrznymi są darmowe, więc możesz ćwiczyć swoje umiejętności do woli, nie wydając złamanego grosza.
20992099
74%