Flashowe Gry » Latanie » Raiden X
8.6 / 10 - 539

Raiden X

W tych grach latasz bardzo szybko otoczony niezliczoną ilością wrogów. Obojętnie, czy lecisz statkiem kosmicznym czy samolotem myśliwskim, wrogowie nie przepuszczą Cię swobodnie. Żeby wygrać grę, musisz być szybszy i bardziej niebezpieczny niż oni!

Nasza kolekcja gier w kosmosie jest jedna z najlepszych. Patrząc na listę tytułów, które zgromadziliśmy, zrozumiesz skąd mamy tyle odwiedzin. Posiadamy gry, w które chciałbyś zagrać, włączając to gwiezdne przygody. Ciekawą grą "zbieraj i lataj" osadzoną w kosmosie jest Sky Warrior. Możesz w nią grać używając wyłącznie swojej myszki. Wskazujesz nią na coś, a statek tam leci. Możesz strzelać poprzez proste kliknięcie. Możesz dzięki temu wygodnie się rozsiąść i skoncentrować na grze, a nie klawiaturze!
Kolejną znakomitą pozycją jest strzelanka Strikers 1945 Flash. Będziesz potrzebował trochę czasu na opanowanie sterowania, ale jak już się uda - uważaj! Ta gra jest świetna na wiele różnych sposobów. Jeśli uda ci się dotrzeć do końca, to znak, że masz niezłe umiejętności. Jeśli lubisz strzelanki osadzone w kosmosie to spróuj Zenon Mega Blast. Świetna grafika, płynna i wartka akcja, wyzwania na każdym poziomie - przejście jej trochę ci zajmie. Jeśli chodzi o gry osadzone w kosmosie - dobrze trafiłeś!