Flashowe Gry » Latanie » Gry Helikopter
8.4 / 10 - 629

Gry Helikopter

Latanie helikopterem jest tyle zabawne, co niebezpieczne. Jeśli nie chcesz narażać życia swojego i innych, przyłącz się do gry Helikopter online. Daje tyle samo frajdy, ale jest o wiele bezpieczniejsza. Trenuj, żeby utrzymać helikopter pod kontrolą i kontynuować pewny lot.

Jeśli jesteś fanem gier lotniczych i symulacji, jesteśmy przekonani, że spodobają ci się najlepsze helikopterowe gry Flash, które zebraliśmy w jednym miejscu. Wszystkie są dostępne online za darmo, więc możesz, nie spiesząc się, wypróbować różne tytuły, aż znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli jesteś fanem gier wojennych bądź lubisz symulacje lotnicze, mamy dla ciebie coś, co z pewnością ci się spodoba. Poświęciliśmy czas, aby znaleźć najlepsze gry.
W grze Awaryjny Helikopter twoim zadaniem jest doprowadzić do bezpiecznego lądowania helikoptera podczas ratowania pacjentów. Brzmi prosto, jednak kolejne poziomy stają się coraz trudniejsze. Jeśli szukasz czegoś trochę innego, spróbuj Hanna In A Choppa albo Air Transporter. Obie są świetnymi helikopterowymi grami Flash, w które możesz grać za darmo online, gdy tylko masz trochę wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy grasz, aby zredukować poziom stresu, czy po prostu lubisz dreszczyk emocji i wyzwania stawiane ci przez gry, sądzimy, że nasza kolekcja gier Flash Helikopter da ci zajęcie na całe godziny – jeśli nie dni – bez przerwy. Dzięki wielu rodzajom helikopterów i sposobów gry do wyboru, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co trafi w twoje upodobania. Jesteś gotowy wskoczyć do śmigłowca i odlecieć w stronę zachodzącego słońca?