Flashowe Gry » Latanie » Zbieraj i lataj
8.3 / 10 - 753

Zbieraj i lataj

Celem tych gier jest zbieranie różnych rzeczy podczas lotu, obojętnie, czy grasz, jako smok czy helikopter. Wypróbuj wszystkie rodzaje gier i wybierz swoją ulubioną. Powodzenia!

Z naszą kolekcją gier Flash Zbieraj i lataj otrzymujesz punkty latając i zbierając przedmioty. W niektórych grach możesz wcielić się w smoka, w innych latasz na przykład helikopterem. Tak czy owak, gra sprowadza się do tego, co potrafisz złapać latając po ekranie. Czasami pojawiają się bonusowe przedmioty, które działają jak power-upy i ułatwiają twoje zadanie.
Jedną z najpopularniejszych gier w tej kategorii jest Dinosoars. Musisz w niej nurkować i zdobywać jaja dinozaurów. Możesz również szybować w powietrzu jak pterodaktyl starając się zebrać wszystkie jaja. Im więcej zdobędziesz, tym wyższy wynik uzyskasz. Musisz uważać na wrogów – albo ogłuszać ich w miarę możliwości. Ta gra Flash Zbieraj i lataj to świetna zabawa. Dwie z najlepszych gier Flash w kategorii to Rakieta i Uratuj Świat, obie ekscytujące pod wieloma względami. Jeśli jesteś dobry, masz szansę na wysoki wynik. Wraz z nabieraniem wprawy będziesz coraz lepszy. I nie martw się, te gry są darmowe, więc możesz grać ile chcesz nie wydając ani złotówki.