Flashowe Gry » Planszowe i Karciane » Gry Planszowe
9 / 10 - 5633

Gry Planszowe

Idealny sobotni wieczór, gra przez całą noc z ulubionymi osobami. Dobra zabawa dla całej rodziny! Masz już dość młodszego brata, który ciągle oszukuje, alby taty, który bez przerwy przegrywa? Zagraj w swoje ulubione gry planszowe tutaj, online!

Jesteś fanem klasycznych gier planszowych? Znajdziesz ich tu całe mnóstwo, warcaby, szachy a nawet gry oparte na Deal Or No Deal. Posiadamy również strategiczne gry planszowe, gdzie będziesz mógł się wcielić w rolę generała i próbował zwyciężyć wroga, za wszelką cenę. Najlepsze jest to, że nie musisz sprzątać na końcu. Wciskasz guzik i możesz zacząć od początku.
Mamy nawet gry planszowe dla wielu graczy. Jeśli jednak wolisz grać przeciwko komputerowi, nic nie stoi na przeszkodzie. Jedną z najpopularniejszych gier w naszej kolekcji jest Wojny Światowe 2 w, której możesz wybrać swoją armię, mapę na, której będziesz prowadził bitwę a nawet ilość uczestników w bitwie. Poza tym stawkę wojenną! Od tej prostej gry można bardzo łatwo się uzależnić. Pozostałe popularne gry z naszej selekcji gier planszowych to Wojny Światowe and Dice Mogul. Obydwie zapewnią ci długie godziny dobrej zabawy bez względu na twój wiek. Rozejrzyj się, mamy duży wybór gier strategicznych, dla najbardziej wymagających graczy. W niektórych grach możesz nawet zdobyć miejsce na tablicy dla najlepszych graczy.
DiamDiam
76%