Flashowe Gry » Planszowe i Karciane » Skorupy
8.1 / 10 - 585

Skorupy

Ta myląca gra jest znana od wieków, ale my wybraliśmy dla ciebie jej najbardziej interesujące wersje. Wypróbuj Gry Shell za darmo!

KuryKury
79%
Ta gra jest stara, ale nasza kolekcja gier w "Skorupy" zapewni ci sporo zabawy. Niektóre z nich są bardzo podstawowe i proste, inne łączą w sobie elementy akcji oraz różne inne style rozgrywki, aby było interesująco. A najlepsze jest to, że możesz w nie grać za darmo. Jednym z naszych faworytów jest Muszle. Używasz w niej skorup kokosów, ale ogólne zasady są takie, jakich się można spodziewać. Kolejnym tytułem, ale trochę zmienionym, jest Thimblerig, gdzie używa się kul bilardowych. Gra ta potrafi zapewnić sporo zabawy przy próbach odgadnięcia schowania kuli. Obie wymienione gry są bardzo bliskie klasycznemu oryginałowi.

W Pocałunek Na Ekranie znajdujesz się na pokazie gier i musisz całować kobiety. Jeśli źle wybierzesz - wypadasz z gry! Jest to znakomita wariacja tradycyjnej gry, co dodaje jej smaku i ekscytacji. Czy uda ci się wygrać show? Jeśli tylko się rozejrzysz po tej kategorii, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Od zmienionej grafiki i muzyki, po dodatkowe elementy rozgrywki - coś dla każdego.