Flashowe Gry » Planszowe i Karciane » Szybkie Karty
8.9 / 10 - 2832

Szybkie Karty

Gry Szybkie Karty różnią się od tradycyjnych gier karcianych. Celem tej gry jest jak najszybsze pozbycie się kart. Ten z graczy, który zrobi to jako pierwszy, wygrywa!

Jeśli nie masz zbyt wiele czasu, możesz spróbować naszych gier "Szybkie karty". Znajdzie się tu coś dla każdego. Nieważne jak dobrze sobie radzisz - na pewno jest tutaj coś dla ciebie. A najlepsze jest to, że wszystkie są darmowe. Szukasz czegoś bardzo szybkiego? Spróbuj Lightning. Celem tutaj jest pozbycie się wszystkich kart. Trochę praktyki i staniesz się bardzo dobry. Rundy nie zajmują zbyt wiele czasu, jako że starasz się pozbyć wszystkich kart - wciśnij prawą strzałkę, aby jakąś wyrzucić i przejść dalej.

Wygląd kart w Speed Cards nie ma znaczenia. Szybkie karty to przede wszystkim liczby. Kierunek będzie się zmieniaj z rosnącego na malejący, więc musisz pozostać czujny. Jeśli jako pierwszy pozbędziesz się wszystkich kart - wygrasz. Twoja prędkość pozbywania się kart zapewni ci też zwycięstwo w Speed. Nie ociągaj się, a pozbędziesz się kart na czas i wygrasz. Wciśnij odpowiednią strzałkę, aby wybrać, gdzie ułożyć kartę. Akcja w tej i wszystkich innych grach tego typu jest bardzo szybka!