Flashowe Gry » Planszowe i Karciane » Warcaby Online
8.2 / 10 - 5922

Warcaby Online

Chcesz być jak Marion Tinsley albo Don Lafferty? Dla tych, którzy nie wiedzą: w warcaby gra się na planszy w szachownicę, osiem pól na osiem, po dwanaście pionków dla każdego gracza. Pionki poruszają się i zbijają na ukos. Twoim zadaniem jest zbić wszystkie pionki przeciwnika. Powodzenia!

TamaTama
79%
Warcaby to bardzo stara gra, lecz wciąż zapewnia dużą dozę rozrywki, zwłaszcza, gdy wybierzesz któryś z tytułów z naszej kolekcji. Nasze gry Flash Warcaby są najlepsze. Niektóre umożliwią ci grę z komputerem, pozostałe z innymi graczami. Jeśli uważasz, że stać cię na zostanie mistrzem Warcabów, czas położyć piony na planszy i zobaczyć, jak sobie poradzisz.

Gra rozgrywa się na prostej planszy 8 kwadratów na 8 kwadratów. Każda strona rozpoczyna z 12 pionami po swojej stronie planszy. Poruszając się do przodu lub skacząc ponad przeciwnikiem, twoim celem jest wyeliminowanie wszystkich pionów przeciwnika, skacząc ponad nimi. Jeśli będziesz uważny, możesz zastosować super skoki, aby zbić dwa lub więcej pionów przeciwnika za jednym razem! Bez względu na to, czy grasz z komputerem czy innym graczem, jesteśmy pewni, że ta prosta i pokojowa gra planszowa zapewni ci dobrą zabawę. Warcaby mogą nie być ulubioną grą wszystkich graczy, lecz dla dużej części osób jest to wspaniała rozrywka. Cudowna jest zarówno prostota tej gry, jak i to, że istnieją strategie, do których możesz dojść, aby zapewnić sobie zwycięstwo.