Flashowe Gry » Planszowe i Karciane » Mastermind Online
7.6 / 10 - 548

Mastermind Online

Czy potrafisz złamać szyfr w grach Mastermind dostępnych online? Dzięki tym klasycznym grom sprawdzisz swoją zdolność logicznego myślenia. Musisz jedynie odgadnąć właściwy układ kolorów ułożony przez przeciwnika. Chociaż wydaje się to łatwe, żeby wygrać, trzeba naprawdę wytężyć mózg!

Potrafisz złamać kod? Nasze internetowe gry Flash Mastermind sprawdzą twój umysł. Niektóre z początkowych łamigłówek są łatwe, ale w trakcie grania poziom trudności znacznie wzrasta. Tylko najlepszym graczom udaje się dotrzeć do końca. Oczywiście posiadamy klasyczne wersje, ale znajdziesz tu również wersje tematyczne gier.

Na przykład gra Mistrz Umysłu (Harry Potter) jest oparta na kultowych książkach i filmach pod tym samym tytułem, podczas gdy Piękna I Bestia wzorowana jest na popularnym filmie animowanym. Jeśli szukasz nieco większego wyzwania, zagraj w Mooble. Zachowaj jednak ostrożność, ta gra naprawdę wciąga. Może się okazać, że poświęcisz wiele czasu na zdobycie jak największej ilości punktów. Tylko nie mów, że cię nie ostrzegaliśmy. Gry Flash Mastermind są popularne nie bez powodu – ciągłe granie i stawanie się coraz lepszym daje mnóstwo dobrej zabawy. Ćwicząc, będziesz w stanie ulepszać swoje wyniki. Wszyscy fani tej klasycznej gry komputerowej ucieszą się z możliwości grania on-line za darmo. Te łamigłówki zachęcą cię do myślenia.