Flashowe Gry » Planszowe i Karciane » Poker Online
9.9 / 10 - 65535

Poker Online

Tu znajdziesz wszystko najlepsze, co może zaoferować gra w pokera online. Dzięki różnym wariantom, nieprędko się znudzisz. Jeśli natomiast szukasz prawdziwych wyzwań, możesz spróbować odmianę pokera z trzema kartami. Załóż maskę pokerzysty i siadaj do gry!

Czy posiadasz kamienne oblicze? Nie potrzebujesz go grając w pokera online! Bez względu na to, czy zmagasz się z komputerem, czy żywymi przeciwnikami, będziesz się znakomicie bawić - nie tracąc przy tym żadnej kasy! Czy jesteś rekinem kart? Na start możesz spróbować Govener Of Poker. Czy dasz radę zostać Gubernatorem Pokera? Jeśli wiesz jak grać w karty, to bez problemu poradzisz sobie z tą grą. Ale czy wygrasz wszystkie rozdania i dotrwasz do końca - to już zupełnie inna historia.
W grze Governor of Poker 2 musisz podróżować od miasta do miasta, aby przekonać burmistrza, że poker wymaga umiejętności, a nie szczęścia! Możesz brać pożyczki, kupować budynki i robić różne inne rzeczy oprócz grania w karty. Posiadamy jedne z najlepszych gier pokerowych online. Możesz w nie zagrać zawsze - wystarczy tylko trochę wolnego czasu. Bez względu na to, czy grasz po raz pierwszy, czy jesteś starym wyjadaczem, wydaje nam się, że nasze gry bardzo ci się spodobają.