Flashowe Gry » Platformówki » Skakaj i uciekaj
8.1 / 10 - 766

Skakaj i uciekaj

Cel tych gier jest jasny. Biegnij poprzez poziomy i omijaj wszystko, co stanie na drodze między Tobą a metą. Gra wygląda na dość prostą, ale pozory mogą mylić!

Jesteś w stanie ominąć wszystkie przeszkody i dotrzeć do mety? Flash gry z serii unikaj i biegnij , sprawdzą twoje umiejętności, podczas gdy ty będziesz przechodził z jednego poziomu na drugi. Nawet jeśli wydają się one na pierwszy rzut oka proste, w dalszym ciągu trzeba grać, aby wygrać. Poziomy stają się coraz trudniejsze. Niektóre z bardziej zaawansowanych mogą okazać się nie do przebycia nawet dla najlepszych graczy. Zostałeś ostrzeżony!
Jeśli uważasz, że masz wystarczające umiejętności, aby dostać się na tablicę z najlepszymi wynikami, dla jakiejkolwiek z różnych Flash unikaj i biegnij, gier online, mamy dla ciebie świetny wybór gier. Prehistoric 2 i Ostatni Dinozaur, to nasze dwie ulubione, które szczególnie polecamy. Możesz śmiało omijać szerokim łukiem, inne strony z grami komputerowymi i biec prosto do nas, aby grać w nasze darmowe Flash gry. Nie każdy lubi biegać i unikać. W tej sytuacji, koniecznie sprawdź gry z kategorii Biegnij i strzelaj, lub nawet Skacz i Biegnij. To coś trochę innego niż zwyczajne unikaj i biegnij, ale urozmaicą ci trochę czas. Rozejrzyj się, spróbuj zagrać więcej niż jedną grę zanim zdecydujesz się która jest twoja ulubiona. Unika i biegnij bez końca!
YokoYoko
81%