Flashowe Gry » Platformówki » Gry Donkey Kong
7.6 / 10 - 2002

Gry Donkey Kong

Donkey Kong po raz pierwszy ukazał się jako gra na Nintendo na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Odniósł wtedy olbrzymi sukces i do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych bohaterów Nintendo. Dzięki tym grom możesz powrócić do starych, dobrych czasów albo po prostu zagrać w jakąś nową grę z ukochaną małpą w roli głównej!

Jesteś gotowy ocalić księżniczkę? Wypróbuj wszystkie nasze wspaniałe gry Flash Donkey Kong, które oferujemy. Mamy coś dla wszystkich typów graczy – od gier wiernych klasycznemu oryginałowi po przeróżne wariacje. Gry retro są świetne bez względu na wiek. Z naszymi grami Flash Donkey Kong możesz uratować księżniczkę, skacząc przez beczki i wspinając się na drabiny jak długo tylko chcesz.

Największą zagadką jest, czy uda ci się dotrzeć do finałowych poziomów niektórych z tych gier Donkey Kong. Dobrym początkiem jest gra Donkey Kong, Banana Barrage a nawet Donkey Kong 2. Wszystkie oferują dreszczyk emocji znany z oryginalnej wersji Donkey Kong, a także pewne urozmaicenia, abyś zawsze stawał przed nowym wyzwaniem. Ostrzegamy, że niektóre z gier Flash Donkey Kong pod koniec stają się niesamowicie trudne. Możliwe, że nie dasz rady ukończyć tych końcowych poziomów. Masz chęci, jednak potrzebujesz jeszcze świetnej koordynacji i umiejętności szybkiego przetwarzania informacji, aby przetrwać i równocześnie nazbierać dużo punktów. Aby zobaczyć, czy podołasz tej grze, zacznij grać już dzisiaj.