Flashowe Gry » Platformówki » Wskocz na górę
8.6 / 10 - 686

Wskocz na górę

W tych grach musisz wskoczyć na samą górę. Chociaż mogą wydawać się łatwe, wymagają jednak nieco umiejętności. Przede wszystkim liczy się czas. Mamy bardzo różne warianty tej gry, wypróbuj je wszystkie!

Oferujemy jedne z najlepszych gier Flash Wskocz na górę, w które możesz grać online w swoim wolnym czasie. A co najlepsze, wszystkie są darmowe. Nie musisz nic płacić, aby zacząć swoją przygodę. Rozejrzyj się po niektórych wspaniałych tytułach, które udostępniamy w tej kategorii, a przekonasz się, że przeczesaliśmy internet w poszukiwaniu jedynie najlepszych gier online. To jedna z naszych ulubionych kategorii.
OranOran
80%
Przy tylu grach w tej sekcji, ciężko zdecydować się, od czego zacząć. Dlatego na początek polecamy Kobieta Na Dole, aby się odrobinę rozgrzać. W tej grze musisz skoczyć na dno Wodospadu Niagara, a rozgrywka prowadzona jest w znany i lubiany sposób. Gdy już opanujesz poruszanie się, możesz przejść do Kobieta Na Górze albo Wacky Ballz Jump. Gry Flash typu „Wskocz na górę” znane są już od dawna, ale przeszukaliśmy listy gier i wybraliśmy tylko najlepsze z najlepszych. Rozglądając się po tej stronie zauważysz, że oferujemy tytuły oparte na twoich ulubionych grach na konsole z zeszłego roku. Bez względu na twój wiek, jeśli jesteś prawdziwym graczem, pokochasz te gry komputerowe.