Flashowe Gry » Platformówki » Skakaj i myśl
8.1 / 10 - 19

Skakaj i myśl

Jeśli lubisz łamigłówki z elementami akcji, to jesteś we właściwym miejscu! Mamy dla ciebie duży wybór różnorodnych gier, które stanowią wyzwanie dla każdego gracza. Na co więc jeszcze czekasz?

Nasza kategoria "Skakaj i myśl" łączy ze sobą dwa znakomite style gry zapewniając jeszcze więcej rozrywki. Jeśli lubisz myśleć w czasie grania, ale też nie gardzisz odrobiną akcji, to jest to kategoria właśnie dla ciebie. W grze Morze Glompa jesteś rybą, która ma misję do wykonania. Będąc piranią możesz gryźć inne ryby, ale nie jest to jedyny sposób przejścia wszystkich poziomów. Na niektórych z nich będziesz musiał sporo pomyśleć, zanim dotrzesz do samego końca. To wymagająca gra!
HeirHeir
82%
Prawdziwe wyzwanie czeka cię w Fireboy and Watergirl. Dwie postacie w grze potrzebują pomocy w nawigowaniu zagadkami, aby mogły dotrzeć do końca poziomu i przetrwać. Dzięki wielu znakomitym zagadkom ukończenie tej gry zajmie ci trochę czasu. Kolejnym świetnym przykładem w tej kategorii jest Princess Barbie. Rozgrywka jest intensywna, a i grafika niczego sobie. Nie każdemu uda się ją ukończyć, ale samo próbowanie dostarcza rozrywki. Jeśli jesteś gotów skakać i myśleć, aby wygrać, to jesteś w dobrym miejscu!
E7E7
81%
OzeeOzee
80%