Flashowe Gry » Platformówki » Rycerz
8.2 / 10 - 1010

Rycerz

Miłośnicy średniowiecznych gier już nie muszą ich więcej szukać. Pomóż rycerzowi Armadillo w wypełnieniu wszystkich zadań. Dzięki olbrzymim obrotom swojego wielkiego miecza, ten dzielny ssak miażdży każdego wroga który stanie na jego drodze.

Kim jest Rycerz Armadillo? Dobre pytanie! Jeśli nie wiesz, jedynym sposobem, aby naprawdę się dowiedzieć jest zagranie w te gry. Tak, możesz grać w Rycerza Armadillo Flash gry więcej niż raz, aby upewnić się, że osiągnąłeś najlepszy możliwy wynik. Sam fakt, że istnieje więcej niż jedna gra w tej serii jest dowodem na to ilu fanów ma ten uroczy i dziki charakter.

Możesz pomóc Rycerzowi Armadillo wypełnić jego misję? To jest pytanie na, które musisz odpowiedzieć w grze: Armadillo 3, Armadillo 1, i Armadillo 2. Gorąco polecamy wszystkie, ale powinieneś zacząć od jedynki jeśli chcesz nadążyć za fabułą i doświadczyć te gry jak większość ludzi. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli zdecydujesz zacząć od numeru trzy. W dalszym ciągu możesz grać Armadillo online, a jeśli lubisz ta serię, polecamy sprawdzić naszą kolekcję Flash gier Wskocz na górę. Możesz tu znaleźć więcej swoich ulubionych. I podczas gdy nic tak naprawdę nie może dorównać Rycerzowi Armadillo, bawienie się różnymi charakterami i odrobina urozmaicenia, to przecież to , o co naprawdę chodzi w grach komputerowych.