Flashowe Gry » Platformówki » Aitchu
7.7 / 10 - 209

Aitchu

Jeśli jesteś fanem mieczy i ninja, to jesteś we właściwym miejscu. W tej świetnej grze podszyjesz się pod niesamowitego ninja.

Przyjacielu, jeśli jesteś fanem gier akcji takich jak Aitchu, znajdujesz się we właściwym miejscu. Nie tylko posiadamy wszystkie trzy Flash gry Aitchu, ale również mnóstwo innych, które mogą przypaść ci do gustu jeśli jesteś fanem Aitchu. Nie ważne w co chcesz grać, Aitchu 1, Aitchu 2 czy Aitchu 3, mamy je wszystkie a nawet,wiele więcej.

W tej serii jesteś wojownikiem Ninja, który poszukuje nowych przygód. Twoim celem jest nie dać się zabić, podczas walki z różnymi wrogami. Kontrolujesz ruchy i prowadzisz walki, za pomocą klawiatury. Ta gra jest dosyć prosta, ale zapewnia mnóstwo rozrywki. Przygotuj się, że spędzisz trochę czasu zanim dojdziesz do finału, nie będzie to wcale takie proste. Jak skończysz wszystkie trzy Aitchu gry, zapraszamy do zapoznania się z podobnymi w, które możesz grać. Mamy duży wybór, możesz więc znaleźć coś podobnego do Aitchu, a może nawet coś lepszego! Te stare side scrollers gry, w dalszym ciągu mogą być świetną zabawą. Wyzywamy cię dziś, abyś zasmakował, przygód godnych prawdziwego wojownika ninja. Odważysz się?