Flashowe Gry » Platformówki » Kot zamkowy
8.1 / 10 - 820

Kot zamkowy

Kot Zamkowy to niesamowita i słodka kocia gra która dostarcza wielu emocji. Spróbuj pokonać wszystkich wrogów tego kotka! Miauu!

Nigdy nie słyszałeś o Kocie Zamkowym? Jeśli pierwszy raz słyszysz ten tytuł, musisz spróbować jednej z tych wspaniałych gier Flash typu side-scroller. Są darmowe, łatwe i bywają słodkie i urocze, a czasami zabawne. Zabawę warto rozpocząć od pierwszej przygody – klasyka Castle Cat. Gdy przejdziesz tę grę, możesz zainteresować się jej sequelem.

W grze Castle Cat 3 wykorzystujesz bomby i swą wierną maczugę, aby przedrzeć się przez oddziały kosmitów i węży. I nie zapominajmy o potężnych bossach na końcu każdego poziomu. Gdy skoczysz na kaktusa, możesz zdobyć punkty bonusowe. Poruszasz się korzystając z klawiszy strzałek. Każdy poziom trwa określony czas, więc musisz się pospieszyć. Jeśli podobają ci się gry Kot Zamkowy, rozejrzyj się po tej kategorii. Oferujemy duży wybór gier side scrollers typu „Skacz i Biegaj”, a także wiecznie popularnych gier „Wskocz na górę”. To, że możesz grać w nie online za darmo czyni je jeszcze lepszymi. Spróbuj najpierw ocalić zamek jako kot, lecz gdy ci się to uda, pozostań z nami i wypróbuj inne fantastyczne gry z naszej oferty.