Flashowe Gry » Platformówki » Gry Fancy Pants
8.4 / 10 - 1481

Gry Fancy Pants

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad strojem ulubionego super-bohatera? Jeśli tak, to nie musisz już dłużej szukać! Bohater naszej gry nie tylko pokonuje swoich wrogów, on ma także fantazyjne spodnie. Do diabła z Supermanem, Batmanem oraz Spidermanem, to jest prawdziwa gratka!

LintLint
77%
Wszystkim fanom gier platformowych nasza kolekcja gier Fancy Pants dostarczy godzin pełnych przygód i rozrywki. Połączenie gier typu „Unikaj i Biegnij” „Skacz i Biegnij” „Skacz i Strzelaj” i „Wskocz na górę” z grami prezentującymi patyczkowe ludziki – tak można próbować przedstawić Fancy Pants. Ale to wciąż za mało.
W oryginalnej grze Fancy Pants musisz przeprowadzić swojego patyczkowego ludzika przez zróżnicowane poziomy. Poziomy te będą coraz trudniejsze, im dalej w grze zajdziesz. Jeśli jesteś mistrzem gry Fancy Pants, będziesz w stanie przejść ją całą aż do finału. Nie jest to takie trudne, na jakie wygląda, gdy już zaczniesz grę i opanujesz sterowanie i poruszanie się. Po przejściu oryginału, możesz spróbować gry Fancy Pants World 2, aby kontynuować przygodę. Zabawa nie kończy się na niej. Możesz przejść dalej do gryStreet Jumper, jeśli pragniesz więcej zabawy i przygód z „Fancy Pants”. Nauczenie się, jak dokonywać najlepszych skoków pozwoli ci osiągnąć najwyższy możliwy wynik. Czy potrafisz pokonać swoich przyjaciół?