Flashowe Gry » Platformówki » Skakaj i strzelaj
8.4 / 10 - 7924

Skakaj i strzelaj

Utoruj sobie drogę przez niesamowite poziomy, skacząc i strzelając do wszystkiego, co się rusza. W tych grach możesz być, czym tylko zechcesz. Graj jako wiking w The Viking 2 albo jako słodka kaczuszka w Super Chick Sisters!

Jeśli lubisz gry „Skacz i Strzelaj”, dobrze trafiłeś! Zebraliśmy jedne z najlepszych gier tego typu, w które możesz grać online za darmo. Ostrzegamy jednak, że możesz spędzić nad nimi sporo czasu, bo są bardzo uzależniające. Może się okazać, że zaczniesz grać raz za razem, aż uda ci się wpisać swoje imię na listę najwyższych wyników.
WinkWink
81%
W grze Black Beaks 2 wcielasz się w tukana zbierającego owocowe płatki śniadaniowe. To świetna gra „Skacz i Strzelaj”, która składa hołd wszystkim twoim ulubionym platformówkom. Osiągnięcie najwyższego wyniku jest odrobinę trudne, ale gdy już opanujesz sterowanie, powinieneś dać radę. Jeśli nie chcesz być dziobatym ptakiem, spróbuj Papa Louie albo Deep Freeze. Wszystkie gry w tej kategorii są dostępne online za darmo. Możesz spędzić tyle czasu, ile dusza zapragnie, starając się odkryć wszystkie sekrety tych gier. Dzięki świetnej rozgrywce i porządnym fabułom, sądzimy, że dasz się wciągnąć i wyskaczesz i wystrzelasz swoją drogę do zwycięstwa.