Flashowe Gry » Humoru Gry » Wystrzeliwanie Rzeczy
8.9 / 10 - 595

Wystrzeliwanie Rzeczy

Wypróbuj jedną z najpopularniejszych gier. Gry zwane Wystrzeliwanie Rzeczy są tym, czego możesz spodziewać się po nazwie. Zdobywasz punkty wystrzeliwując najróżniejsze obiekty. A przez najróżniejsze obiekty rozumiemy naprawdę wszystko, co się da: piratów, pingwiny, wózki sklepowe, a nawet byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, George’a Busha!

Nie musisz być groźnym stworzeniem latającym (jak ptak!), aby z chęcią grać w nasz zbiór gier Flash Wystrzeliwanie Rzeczy. W tej kategorii mamy coś dla każdego. Nieważne, czy jesteś strategiem, czy wolisz więcej akcji i przygody, sądzimy, że spodoba ci się ten typ gier, ponieważ łączy w sobie jedno i drugie. Jeśli masz wolną chwilę, żeby zabijać i dobrze się bawić, powinieneś zagrać w którąś z gier z tej kategorii.
Możesz zacząć od Nauka Latania, w której bohaterami są pingwiny. Musisz zjechać w dół wzgórza i w górę progu, aby zyskać dobrą prędkość, wysokość, czas i odległość. Wszystkie te czynniki wpływają na twój wynik. Jak daleko poleci twój pingwin? Jeśli dostaniesz się na listę z wysokimi wynikami, oznacza to, że idzie ci całkiem nieźle. Z czasem przekonasz się, co zrobić, by pingwin poleciał tak daleko, jak to możliwe. Jeśli mroźna aura to nie twój klimat, możesz spróbować Shopping Cart Hero. W tej grze musisz wskoczyć do wózka na zakupy zjeżdżającego w dół wzniesienia tak, aby dotrzeć jak najdalej. Ta gra zapewni ci mnóstwo dobrej zabawy i śmiechu. Inną dobrą grą Flash Wystrzeliwanie Rzeczy jest Bamboo Shots. Którąkolwiek grę wybierzesz, będziesz latać w powietrzu godzinami.