Flashowe Gry » Humoru Gry » Smieszne Miny
8.6 / 10 - 5138

Smieszne Miny

Dzięki tym odlotowym gierkom, stwórz jak najśmieszniejsze twarze. Wyposaż Brada Pitta w garbaty nos albo olbrzymie uszy. Możesz spędzić całe godziny, wymyślając najlepsze i najśmieszniejsze miny, a potem pochwalić się nimi swoim kolegom!

Chcesz się pośmiać? Nasze gry Flash Śmieszne Miny zapewnią ci rozrywkę i dużo śmiechu. Te proste gry świetnie nadają się dla młodszych dzieci, lecz spodobają się także nieco starszym. Bez względu na wiek, niektóre z tych szalonych min to po prostu zbyt wiele. Rzucamy ci wyzwanie – spróbuj powstrzymać się od śmiechu podczas przeglądania gier z tej kategorii.
Na początek musisz wypróbować Zwierzęta W Mieście czyli uroczego quizu na temat twojego humoru. Gdy skończysz, przypisane zostanie ci śmieszne zwierzątko symbolizujące przebieg twojego dnia. Co najfajniejsze, możesz wracać tu dzień w dzień i sprawdzać, czy wciąż jesteś tym samym stworzeniem czy coś się zmieniło. Na codzienne powroty nie musisz wydawać ani grosza, gdyż wszystkie gry są darmowe. Dwie z najlepszych gier Flash Śmieszne Miny to Złap Mój Nos i Przebieranie Veghead. Obie nieco się od siebie różnią, więc polecamy wypróbować je obie i zobaczyć, która podoba ci się bardziej. Którąkolwiek z nich wybierzesz, jesteśmy pewni, że nasza kolekcja gier rozweseli cię dzięki wielu zabawnym twarzom, które napotkasz w trakcie grania.