Flashowe Gry » Gry online » Gry Taniec
8.4 / 10 - 5067

Gry Taniec

A więc uważasz, że umiesz tańczyć? Masz to coś, co pozwoli Ci poruszać się jak Michael Jackson albo Shakira? Dzięki tym grom przećwiczysz kroki, a może nawet nauczysz się czegoś nowego. Pochwal się swoimi umiejętnościami i zostań najlepszym tancerzem!

Lubisz tańczyć? Jeśli tak, to spodoba ci się nasz wybór darmowych gier Flash Taniec. Nieważne, jaki rodzaj gier lubisz i czy jesteś fanem muzyki, który nie potrafi powstrzymać się by nie wystukiwać palcami rytmu - z pewnością zabawa z naszymi grami trafi w twój gust. Mamy coś dla wszystkich, od prostych po bardziej skomplikowane gry.
Jungle Jiggy jest jedną naszych popularniejszych gier typu Taniec dostępnych online. W tej grze tańczysz przy pomocy klawiszy strzałek, naciskając je, gdy pojawią się na ekranie. Im dokładniej uda ci się to wykonać, tym więcej punktów otrzymasz. Gdy uda ci się uzyskać „idealne” combo, zwiększy ono bardzo liczbę twoich punktów i zapewni ci miejsce na liście najlepszych wyników. Dwa inne tytuły z naszych najlepszych gier Flash Taniec to High School Cheerleader i Hip Hop Nie Przestawaj. Bez względu na to, jaki typ muzyki lubisz, nasze gry sprawią, że zaczniesz poruszać się do rytmu – nawet jedynie używając klawiszy strzałek na klawiaturze. Jeśli masz ochotę na całonocne tańce do białego rana, wybierz którąkolwiek z gier przedstawionych na tej stronie i zacznij zabawę.