Flashowe Gry » Gry online » Gry Muzyka
8.4 / 10 - 2626

Gry Muzyka

Dzięki grom muzycznym założysz swoją własną kapelę. Graj na bębnach albo na fortepianie i twórz swoje własne dźwięki. W tych grach możesz zostać gwiazdą rocka, nie opuszczając swojego cichego pokoju. Czadu!

Dla fanów melodii i piosenek mamy gry Flash Muzyka, które sprawią, że będziecie nucić i wystukiwać rytm. Mamy wiele gier z tej kategorii, dla wszystkich rodzajów graczy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od podstawowych, aż po bardziej zaawansowane symulacje.
Na początek zacznij od gry Punk O Matic, która pozwoli ci stworzyć swój własny zespół Punkowo-Rockowy. Brzmi fajnie? To świetna zabawa. Jeśli szukasz czegoś spokojniejszego, wypróbuj grę Crazy Guitar Maniac 3, która zbada twoją precyzję, podczas gdy będziesz próbować grać na gitarze i uzyskać jak najlepszy wynik. Im więcej będziesz ćwiczyć, tym lepiej będziesz grać na gitarze! Na koniec Zagraj Na Pianinie, która jest dobrą muzyczną grą symulacyjną. Mając tak wiele najlepszych gier Flash Muzyka zebranych w jednym miejscu, z pewnością będziesz potrzebować dużo czasu, by wypróbować wszystkie z nich i wybrać swoje ulubione. Gry te są darmowe, więc nie martw się o opłaty. Dla fanów muzyki oraz gier te tytuły są strzałem w dziesiątkę i dzięki nim będziesz śpiewać i wystukiwać rytm cały dzień.