Flashowe Gry » Humoru Gry » Kamień papier nożyce
8.1 / 10 - 3871

Kamień papier nożyce

W wielu kulturach ta gra to już tradycja, tak jak w światowej kulturze gier. Sprawdź nasz najlepszy zestaw gier z serii Kamień Papier Nożyczki!.

Jeśli chcesz pograć w kamień, papier, nożyce, to trafiłeś w dobre miejsce. Rozejrzyj się po naszej ofercie, w której znajdują się też bardzo klasyczne wersje PKN. Czy dasz radę wygrać? Najwyższa pora się o tym przekonać! Ciekawą wariacją jest tutaj Kamień Nożyce Papier. Rozgrywka kręci się wokół kamień, papier, nożyce, ale przeciwnik w razie przegranej musi zagrać w rosyjską ruletkę. W grze jest kreskówkowa przemoc, ale jest ciekawą odmianą od klasyki.

Kolejnym popularnym tytułem jest Kamień Nożyce Papier 2. Ta nie jest tak pełna przemocy. Grasz przeciwko komputerowemu przeciwnikowi i masz szansę zobaczyć, ile razy uda ci się wygrać. Jak sobie dobrze poradzić, to może nawet zdobędziesz najwyższy wynik. Jest to prosta gra, która znakomicie zabija czas. Najważniejsze to zapamiętać podstawy: nożyczki pokonują papier, papier pokonuje kamień, kamień pokonuje nożyczki. W przeciwieństwie do Teorii Wielkiego podrywu - nie ma tutaj Spocka. Nie zmienia to jednak faktu, że gry te są bardzo fajne.