Flashowe Gry » Humoru Gry » Uderzenie
8.2 / 10 - 500

Uderzenie

Przebij się przez całe mnóstwo niesamowitych gier! Są to gry na czas i precyzję. Są one również bardzo zabawne i to świetny sposób na rozładowanie energii!

Bicie ludzi lub komputerów w prawdziwym świecie nie jest zbyt miłe, ale nasze gry pozwolą ci bezpiecznie wyładować wszelkie napięcie. Gry te mogą być znakomitym remedium na stres. Możesz w nie grac całkowicie za darmo, a wszelkie napięcie wyładujesz zwyczajnie klikając! W Sanity Tension musisz się pozbyć swoich nieznośnych sąsiadów. Możesz bić, kopać i trzepać te wredne szkodniki, aż będziesz się mógł zrelaksować w spokoju! Gra jest znakomitym sposobem na relaks i rozładowanie emocji. Czy uda ci się wyczyścić wszystkie poziomy i dotrzeć do końca?
Klasycznym przykładem jest też Uderz Saddama. Masz w niej okazję bić byłego władcę Iraku, aż straci siły i się podda. Gra nie jest dla wszystkich, ale jeśli pamiętasz wojnę w Iraku, to możesz mieć ochotę trochę się wyładować na Saddamie. Podczas gdy Just Not Cricket zaczyna się jak zwykły mecz krykieta, wkrótce będziesz musiał ratować dzień lejąc potwory swoim kijem! Czy uda ci się wyeliminować na czas wszystkie złe kreatury i zostać bohaterem? Gra dostarcza mnóstwo frajdy.