Flashowe Gry » Humoru Gry » Czysta Twarz
7.5 / 10 - 4954

Czysta Twarz

Kto nie chciałby mieć gładkiej twarzy? Nawet jeśli nie masz pryszczy, możesz tu poćwiczyć tą umiejętność. Jeśli natomiast masz pryszcze, dowiesz się jak usunąć je bez niszczenia twarzy.

Oczyszczanie twarzy i bycie zadbanym jest ważne we współczesnym świecie. Nasze gry Flash Czysta Twarz podkreślają znaczenie tych czynności, przy okazji oferując dobrą zabawę. Te gry nie są dla wszystkich, lecz polecamy spróbować je przynajmniej raz, aby dowiedzieć się, o co tyle hałasu. Być może nie wszyscy gracze, lecz przynajmniej większość powinna odkryć humor tych zabawnych gier.
W grze Usuń Pryszcze! za pomocą myszy musisz poruszać kursorem, aby powyciskać pryszcze na twarzy i szyi. Tak, to brzmi obrzydliwie i jest trochę dziwne, lecz czy nie jesteś ciekawy, ile pryszczy potrafisz wycisnąć w określonym czasie? Teraz możesz się tego dowiedzieć, nie szkodząc własnej twarzy! To nie jedyna gra Flash typu Czysta Twarz, którą udostępniamy. Nasza inna świetna gra Flash związana z higieną to Oberwij Moje Wąsy. W tej prostej i uroczej grze używasz pęsety, aby wyskubać wąsy pewnego pana. Ta gra jest o wiele fajniejsza, niż to brzmi! Jeśli masz chwilę wolnego czasu, polecamy ją wypróbować. Jeśli nie, zagraj w jedną z pozostałych naszych gier Flash Czysta Twarz za darmo online.