Flashowe Gry » Humoru Gry » Paparazzi
8.5 / 10 - 1292

Paparazzi

Celebryci często skarżą się na natrętnych paparazzi. Nic, co robią czy mówią, nie umknie ich uwadze. W grze Paparazzi stań się jednym z tych wstrętnych pasożytów! Pstryknij fotkę Selenie Gomez albo Hannah Montanie i sprzedaj ją za najlepszą cenę!

Lubisz sławy? Ganianie za gwiazdami jeszcze nigdy nie było tak fajne! Nasze znakomite gry paparazzi są całkowicie darmowe. Zanim się obejrzysz będziesz w samym centrum akcji próbując uzyskać jak najwięcej punktów i przejść na następny poziom. W grze Niegrzeczne Zdjęcia Vanessy musisz się skradać, aby zdobyć jak najlepszą pozycję do wykonania zdjęcia. Gra dostarcza znakomitej zabawy i pokazuje jak to jest być fotografem, który właśnie próbuje wykonać zdjęcie jakiejś sławie. Dotarcie do ostatniego ekranu w tej grze jest trudne, ale jak się postarasz to nie ma rzeczy niemożliwych.

Kolejną znakomitą grą paparazzi jest Under Cover. Musisz w niej zrobić najbardziej nieprzyzwoite zdjęcia gwiazd, aby przejść do następnego poziomu. Czy zdołasz zrobić perfekcyjne zdjęcie? Bez względu na to, czy będziesz cykać fotki Hanny Montany, czy kogoś innego, poczujesz się w samym centrum akcji. Posiadamy najlepsze gry z tej kategorii, a wszystkie za darmo. Możesz poczuć się jak fotograf gwiazd cykając zdjęcia swoim zaufanym aparatem.