Flashowe Gry » Humoru Gry » Nie wdaj się w kłótnię
8.7 / 10 - 17868

Nie wdaj się w kłótnię

Spróbuj pocałować koleżankę z pracy, ale tak, żeby szef tego nie zobaczył, bo w przeciwnym razie zostaniesz wylany! Albo spójrz ukradkiem na śliczną dziewczynę obok Ciebie, ale tak, żeby tego nie zauważyła! W tych grach bardzo ważne jest, żeby wykazać się niemałym sprytem i nie dać się przyłapać!

Nie ma nic gorszego niż zostanie przyłapanym na gorącym uczynku. Celem tych gier jest nie dać się załapać. Brzmi prosto, lecz trudniej tego dokonać, gdy na drodze czeka na ciebie mnóstwo przeszkód. Gdy już zaczniesz grać i przechodzić pierwsze łatwe poziomy, nie będziesz chciał przestać. Uwierz nam jednak, że prawdziwą sztuką jest nie zostać przyłapanym przez szefa lub drugą połówkę podczas grania w te gry, gdy powinieneś pracować!
Jeśli nie wiesz od czego rozpocząć, polecamy grę Sneaky Sneaky albo Złe Zachowanie. Obie są jednymi z najlepszych gier typu „Nie wdaj się w kłótnię”, w jakie możesz zagrać za darmo online. Jeśli nie trafiają one w twoje zainteresowania, oferujemy także między innymi grę pod tytułem Zabij Czas W Biurze. Najlepiej grać w nią w biurze w godzinach pracy. Tylko nie daj się złapać! Ten typ gier Flash online jest świetną zabawą, która pomaga w złagodzeniu stresu i wypoczęciu. W naszych czasach możliwość skorzystania z chwili przerwy, aby oczyścić umysł, może czynić cuda, a nasze gry z tej kategorii są wspaniałą metodą na obniżenie poziomu stresu dobrze się przy tym bawiąc.