Flashowe Gry » Gry Przygodowe » Gry Sonic
8.4 / 10 - 30340

Gry Sonic

Gra Sonic the Hedgehog została po raz pierwszy wprowadzona przez firmę Sega w 1991 roku. Wkrótce niebieski jeż o imieniu Sonic stał się jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych postaci. Od tamtej pory pojawił się w niezliczonej ilości gier, komiksów, kreskówek a nawet w filmie fabularnym. Wypróbuj wszystkie gry wyróżniające się wielką szybkością!

Jeśli jesteś fanem przewijanych platformówek, to nasza kolekcja darmowych gier o Sonicu przypadnie ci do gustu. Jeśli tylko masz czas, to pokochasz wszystkie gry w tym dziale. Znajdziesz tu coś dla wielbicieli gier typu biegnij i skacz oraz biegnij i walcz. W Ultimate Flash Sonic wcielisz się w klasycznego Sonica. Wybierz swojego bohatera i przeleć przez wszystkie poziomy próbując złapać jak najwięcej monet, aby podbić swój końcowy wynik. Jak będziesz dobry, to może nawet dotrzesz do ostatniego poziomu.
Final Fantasy Sonic X6 jest przykładem miksu gatunków, gdzie łączą się elementy rozgrywki dwóch najpopularniejszych gier wszech czasów. Czy uda ci się dostać do końca mając tylko jedno życie? Jak jesteś dobry, to może dasz radę! Dla fanów Sonica dobrym wyborem jest Sonic Character Creator. Możesz w niej zaprojektować swojego własnego Sonica jak tylko zechcesz. Mnóstwo zabawy, szczególnie dla młodszych dzieci, które lubią klikać i projektować. Wszystkie gry oparte na Jeżu Sonicu są znakomitym sposobem na spędzanie wolnego czasu.