Flashowe Gry » Gry Przygodowe » Gry RPG
9 / 10 - 6583

Gry RPG

Przeżyj przygodę, grając w gry Flash RPG! Możesz być czarnoksiężnikiem, który walczy ze złymi trollami i orkami, możesz też zostać dzielnym wojownikiem, który wyrusza w dal, żeby uratować piękną królewnę. Krocz odważnie przez grę i pokonaj swoich wrogów, wykazując się większym sprytem niż oni. Opracuj właściwą strategię, a przezwyciężysz wszystkich swoich przeciwników!

Nasza kolekcja gier RPG z pewnością zapewni ci masę przygód i ekscytacji. Nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie gry z podstawowym bohaterem, po czym przeżywanie nim przygód zdobywając poziomy doświadczenia, aby wbijać poziomy i zdobywać nowe umiejętności. No i jest też skarb, który możesz odnaleźć! Grą typu Arena RDP, którą warto wypróbować, jest Swords And Sandals 2. Weźmiesz w niej udział w turniejach. Jeśli będziesz wygrywał pojedynki i bitwy - zdobędziesz nowe zbroje i bronie, aby być jeszcze lepszym i rozwijać swoją postać.
RazeRaze
88%
W Swords And Sandals Ultratus również jesteś gladiatorem. Czy uda ci się wyjść z areny zwycięsko? Jeśli tak, to zdobędziesz jeszcze lepsze zbroje i bronie, a więc wytrzymasz nawet dłużej. Dotarcie do końca tej gry może być trudne, ale zapaleni fani RPG dadzą sobie radę. Kolejną dobrą grą RPG jest Talesworth Arena. Rozgrywka jest prosta - walcz i wygrywaj, aby zdobywać nowy sprzęt i skarby. Sterowanie jest bardzo proste do opanowania. Jeśli więc jesteś fanem gier RPG, to pokochasz te i inne tytuły z naszej oferty.
HoboHobo
83%