Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Strategia » Strategie
10 / 10 - 65535

Strategie

Gry strategiczne wymagają większego wysiłku umysłowego niż inne gry znajdujące się na tej stronie. Żeby pokonać wrogów, musisz wykazać się większym sprytem i lepszą strategią, zatem przygotuj plan działania, niezależnie od tego, czy jest to gra wojenna osadzona w realiach 1917 roku, czy podczas panowania Imperium Rzymskiego.

Jeśli lubisz gry strategiczne, to ta kategoria jest właśnie dla ciebie. Udało nam się wyszukać najlepsze dostępne gry wojenne, ale mamy też gry strategiczne pozbawione przemocy. Bez względu na to, jaki rodzaj rozgrywki preferujesz, na pewno znajdziesz w tym dziale coś, do czego jeszcze nie raz wrócisz. Możesz spróbować swoich sił przy wyzwalaniu Francji w okresie drugiej wojny światowej w grze Warfare 1944. Będziesz się musiał dobrze przyjrzeć swojemu wojsku, a także ocenić przeciwnika, aby wymyślić plan dotarcia z Normandii do Paryża, aby walczyć z Niemcami.
10661066
89%
Szukasz czegoś w jeszcze dawniejszych czasach? Spróbuj Warfare 1917. W tym przypadku morale twoich żołnierzy jest niemalże tak ważne, jak ich poziom zdrowia. Będziesz musiał się nieźle nagłowić na dobrą strategią, aby zwyciężyć w tej grze. Jeśli zaś szukasz czegoś wieloosobowego, koniecznie sprawdź Goodgame Empire, która posiada mnóstwo opcji i funkcji. Fakt, że możesz się zmagać z graczami z całego świata sprawia, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca. Czy jesteś materiałem na generała, który zwycięsko przeprowadzi swoją armię przez wszystkie bitwy, aby wygrać wojnę?