Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Gry Biznesowe » Nieruchomości
8.3 / 10 - 1032

Nieruchomości

Nie daj się wystraszyć samą nazwą Nieruchomość. Oczywiście, mamy gry bardziej złożone, ale mamy również takie które są naprawdę proste dla początkujących. Ogólnie, te gry to nie tylko świetna zabawa, ale także dużo nowych informacji.

Mamy w naszej kolekcji najlepsze gry z dziedziny nieruchomości w wersji Flash w które możesz za darmo grać na Internecie. Ta kategoria gier posiada coś dla każdego. Niezależnie czy szukasz gier wolnych i prostych bez wielu opcji, czy też czegoś bardziej skomplikowanego i dogłębnego, nasze gry w tej sekcji potrafią zadowolić wszystkie gusty. W Mansion Impossible będziesz przeglądać domy za pieniądze tak aby było cię stać na kupno wielkiej posiadłości na wzgórzu. Tej symulacji łatwo się nauczyć ale nieco trudniej jest ją dobrze opanować. Kiedy poznasz już wszystkie podstawowe zasady, będziesz się mógł przekonać czy potrafisz zostać magnatem nieruchomości.

W Nieruchomość Janes musisz kupić ziemię a następnie tak ją zagospodarować abyś miał z tego zysk. Wydaje się to łatwe ale kiedy zdobędziesz więcej nieruchomości i pieniędzy będzie coraz trudniej wszystkim się zająć. Ta gra to świetna zabawa dla wszystkich zainteresowanych rozwojem nieruchomości. W Big Bucks musisz wybrać swojego bohatera. Od tego momentu rozpoczyna się przeglądanie domów i inwestycja w nieruchomości tak aby zarobić pieniądze. Będzie to ulubiona gra dla miłośników tego rodzaju gier.