Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Strategia » Gry Tower Defence
9.2 / 10 - 3147

Gry Tower Defence

W grach z serii Tower Defence, żeby wygrać, musisz być dobrym taktykiem i wykorzystać właściwą strategię. Twoim zadaniem jest powstrzymywanie przeciwników przed atakiem. Robisz to, stawiając na mapie wieże obronne. Jeśli postawisz je na odpowiednich pozycjach, będziesz mógł odeprzeć atak!

Dla fanów strategicznych gier wojennych, nasz zestaw najlepszych gier z serii obrona wieży do grania za darmo online, może wydawać się naprawdę niesamowity. Zebraliśmy kolekcję najlepszych gier z serii obrona wieży w wersji Flash. Nie musisz wydawać pieniędzy by w nie grać co jest ich dodatkową zaletą. Być może znasz już tą grę. W Bloons Tower Defense 4 musisz bronić wieży. Na początku gra się łatwo ale aby wygrać musisz dobrze przemyśleć swoje ruchy w końcowych etapach. Przygotuj się na to że ta gra zajmie ci trochę czasu.
Inną wspaniałą grą do grania online z serii obrona wieży w wersji Flash jest Keeper of The Grove. Posiada ona wyjątkową grafikę. Jeśli na początku gry przyjmiesz odpowiednią strategię, poradzisz w niej sobie, ale aby wygrać musisz dobrze przemyśleć każdy swój ruch. Czy potrafisz ochronić skarb przed wrogami w Cursed Treasure ?. W tej grze obronnej będziesz przechodził kolejno z jednego poziomu na drugi. Gra będzie stawała się coraz trudniejsza dlatego będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności stratega wojennego. Czy wiesz jak obronić bazę? Dowiesz się tego z gier w tej sekcji.