Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Gry Biznesowe » Gry Hotelowe
8.9 / 10 - 9948

Gry Hotelowe

Prowadzenie hotelu to niełatwe zadanie. Musisz wszystko odpowiednio wcześnie zaplanować oraz wydawać właściwe polecenia pracownikom. W naszych grach w hotel będziesz przez cały czas zajęty. Jeśli poćwiczysz i upewnisz się, że wszystko zostało dopięte na czas, to możesz zdobyć najlepszy wynik. W naszych internetowych grach w hotel głównym celem jest zadowolenie wszystkich gości.

Nasze gry symulacyjne w hotel zapełnią ci czas gdyż będziesz w nich dużo biegał próbując sprawnie prowadzić hotel. Nie będzie łatwo zadowolić wszystkich gości! Jeśli nie poddasz się na wstępie lecz nauczysz się co należy robić, to możesz skończyć grę z najlepszym wynikiem. Gry z tej kategorii są dostępne za darmo na Internecie. W Hotel Janes musisz posiadać najwyższe umiejętności zarządzania czasem gdyż jesteś w niej menedżerem hotelu w którym jest dużo pracy a ty musisz zagwarantować iż wszystko działa sprawnie tak aby nie zdenerwować gości. Czy potrafisz sprawnie poprowadzić hotel?
W Castle Hotel przekształciłeś zamek w hotel, ale to dopiero początek! Teraz, gdy hotel i spa są już otwarte, trzeba wszystkim się zająć a nie masz dużo czasu. Jeśli jesteś właścicielem takiego obiektu, nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. W Hotel Jane 2 jesteś menedżerem ekskluzywnego hotelu gdzie przyjeżdżają bogaci i sławni goście. Nadal będziesz miał dużo pracy aby ich wszystkich zadowolić oraz sprawnie prowadzić hotel. Jest to jedna z naszych ulubionych gier w zarządzanie hotelem.