Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Diabelski młyn
8.5 / 10 - 25238

Diabelski młyn

Możesz jeździsz przez cały dzień swoją własną kolejką górską. Jeśli chcesz, podwyższ podjazd. Możesz też rozpędzić kolejkę na zakrętach i dodać kilka pętli. Niektórym zrobi się niedobrze…

Nasze gry o parkach rozrywki zapewnią ci zabawę przy próbach zbudowania idealnego parku lub kolejki górskiej. Symulatory tu dostępne to godziny niezapomnianej rozrywki przy budowie najlepszej kolejki wszech czasów. Na początek powinieneś spróbować Kreator Rollercoastera. Musisz zbudować kolejkę górską, która zbierze wszystkie monety widoczne na ekranie. Wydaje się proste, ale w miarę postępu będzie coraz trudniej zbudować kolejkę, z której nikt nie wypadnie!

W Nawiedzony Pociąg wcielasz się w konduktora, a twoim zadaniem jest zachowanie równowagi i zapewnienie rozrywki wszystkim pasażerom. Ta przedziwna gra zapewni ci sporo uśmiechu, gdy będziesz próbował utrzymać balans równocześnie przewodząc wycieczce. W Pośpiech Rollercoastera najważniejsze jest znalezienie balansu pomiędzy bezpieczeństwem, a dreszczykiem emocji. Aby tego dokonać, musisz używać hamulca, gdy twój wagonik będzie się poruszał po trasie. Twoi pasażerowie mają się dobrze bawić i być bezpieczni. Nie jest to takie proste, jak się wydaje!