Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Gry Biznesowe » Prowadzenie Firmy
8.9 / 10 - 6495

Prowadzenie Firmy

Dzięki tym grom, poprowadzisz swoją własną firmę. Otwórz myjnię samochodową, zbuduj hotel albo załóż własne wesołe miasteczko. Pamiętaj o inwestowaniu w swój biznes, a na pewno odniesiesz sukces! Baw się dobrze!

Chcesz zostać dyrektorem generalnym własnej firmy? Teraz to możliwe dzięki naszej kolekcji gier firmowych. Od małych sklepików po ogromne fabryki - każdy znajdzie coś dla siebie. A najlepsze jest to, że możesz w nie grać zupełnie za darmo. Jednym z popularniejszych tytułów w tej kategorii jest Kurort Piękności. Przejmujesz tam kontrolę nad salonem piękności. Czy uda ci się uszczęśliwić wszystkich gości? Jak na symulator pracy, to dostarcza całkiem sporo zabawy. Jeśli ci się spodobało, to może pomyślisz o karierze w przemyśle hotelarskim!
Kolejnym świetnym tytułem jest Marina. W tej przedsiębiorczej grze dostajesz w swoje władanie port. Ile pieniędzy uda ci się zarobić? Czy uda ci się zostać liderem tego przemysłu? Masz szansę się tego dowiedzieć. Gra może zapewnić długie godziny rozrywki. Następną opcją jest symulator samolotu Now Boarding. Bywa ona trudna na niektórych poziomach, ale jeśli zachowasz zimną krew i logiczne myślenie - będziesz z niej czerpał garściami. Rozejrzyj się, a zobaczysz, że w tym dziale znajdzie się coś dla każdego.