Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Gry Biznesowe » Prowadzenie Sklepu
8.7 / 10 - 9368

Prowadzenie Sklepu

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak prowadzić firmę? W naszych grach w sklep zdobędziesz trochę biznesowego doświadczenia, jeśli jeszcze go nie masz. Ogólnie, te gry są naprawdę proste gdy już poznasz zasady. A im więcej czasu przy nich spędzisz, tym lepiej będziesz się bawił.

Czy potrafisz prowadzić biznes? Z naszych gier w prowadzenie sklepu możesz się o tym przekonać. Te symulacje biznesowe to dobra zabawa. Poznawanie zasad gry może być nieco frustrujące ale na pewno znajdziesz w nich coś co ci się spodoba. Prowadzenie sklepu może być niezłą zabawą. W Jewel Shop masz sporo drogich zapasów, które trzeba sprzedać. Gra jest prosta i wciąga nie wiadomo kiedy. Dla zwolenników gier w prowadzenie biznesu będzie to prawdziwy hit.
Jeśli lubisz modę to pokochasz Fashion Frenzy Shop. Zarządzasz w niej sklepem lecz nie jest to takie proste jak się wydaje. Nie będziesz się mógł od niej oderwać aż osiągniesz najlepszy wynik w postaci zarobienia największych pieniędzy. W Przebieranie Rush musisz zająć czas klientom oczekującym na swoje zamówienia. Im lepiej to zrobisz, tym dalej posuniesz się w grze. Nie każdy potrafi opanować tą grę do perfekcji ale warto spróbować bo to niezła zabawa.