Flashowe Gry » Dla Dzieci » Gry Spongebob
8.6 / 10 - 12942

Gry Spongebob

Dzieciaki, jesteście gotowe? TAK JEST, KAPITANIE! Nie słyszę was!!! SpongeBob mieszka pod wodą w domu z ananasa. Oto miejsce, gdzie znajdziecie wszystkie gry ze swoją ulubioną, żółtą gąbką w roli głównej. Weź udział w wyścigu rowerowym wokół miejscowości Bikini Dolne albo rzuć Patrykowi wyzwanie do walki na ringu. Nie zachowuj się jak Skalmar Obłynos! Baw się dobrze!

Posiadamy jedne z najlepszych gier o SpongeBobie Kanciastoportym. Nieważne, ile masz lat - jeśli jesteś fanem tej kreskówki to pokochasz gry w tej kategorii. Możesz w nie grać w każdej wolnej chwili, zupełnie za darmo. Każdy znajdzie tutaj coś w swoim guście, lub dostosowane do umiejętności. W Dutchman's Dash Dan został porwany. Czy pomożesz go uratować? jest to znakomita grą online, w którą możesz grać zawsze i wszędzie. Pierwsze poziomy są dosyć proste, ale z czasem jest coraz trudniej.
Świetną platformówką w świecie SpongeBoba jest Patty Panic. Musisz w niej zrobić placki z kraba. Wydaje się nudne? W podwodnym świecie SpongeBoba zabawa jest gwarantowana. Czy uda ci się zdobyć najlepszy wynik? Jest tylko jeden sposób, żeby się o tym przekonać! A jeśli szukasz czegoś w z motywem Halloween, to koniecznie sprawdź Spongebob Boo Of Boom. Bez względu na to, którą grę wybierzesz, zabawa jest gwarantowana. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wiek jest nieważny - liczy się zabawa. Czy dasz radę trafić na tablicę najlepszych?