Flashowe Gry » Logiczne » Gry Quatro
8.5 / 10 - 1990

Gry Quatro

Quatro to gra strategiczna, w której grasz przeciwko komputerowi i starasz się uzyskać jak najwyższy wynik. Łącz kropki, żeby powstał zamknięty kwadrat. Każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy. Miłej gry!

DotsDots
80%
Jeśli nigdy nie grałeś w gry z kategorii "Quatro", to czeka cię miła niespodzianka. Są to proste gry na myślenie, w których ciężko zostać mistrzem. Koncepcja jest prosta - łączysz kropki, aby formować pudełka. Musisz posiadać ogólną strategię, aby wygrać. Czy masz to "coś"? W Quatro zdobywasz punkty rysując linie od kropki do kropki. Ciekawostką w tej grze jest to, że jak uda ci się zdobyć trzy pudełka prezentowe, to będziesz mógł odblokować sekretny poziom, aby grać dalej. Gra bardzo uzależnia, więc uważaj!

Druga część, Quatro 2, jest tak samo fajna, a nawet oferuje jeszcze więcej ciekawych zagadek. Jeśli szukasz bardziej klasycznej wersji tej gry, spróbuj Dots, w którą gra się tak samo, ale jednak jest trochę inna. Bez względu na to którą grę wybierzesz jesteśmy pewnie, że twój umysł nie będzie próżnował. Zbyt trudne zagadki, lub te wymagające zbyt intensywnego myślenia, nie zapewniają tyle rozrywki. Nasze gry są lepsze od większości tych, które można znaleźć online.